Nasz Zespół

Rafał Pieniążek
Rafał Pieniążek
O mnie: Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT Bobath, instruktorem Hipoterapii i jazdy konnej, Terapeutą metody PNF. W Lutym 2016 r. otworzyłem Centrum Medycyny Dziecięcej w Przeworsku.
Doświadczenie: Od 5 lat zajmuję się rehabilitacją najmłodszych pacjentów. W swojej pracy dbam nie tylko o współpracę z dzieckiem, ale również z jego rodziną, ponieważ zdaję sobie sprawę jak ważna jest opieka i prawidłowa pielęgnacja w domu i jaki ma to wpływ na pozytywny efekt terapii. Do każdego dziecka dobieram indywidualną terapię i ustalam realne cele dostosowane do jego możliwości.

Zajęcia z dziećmi traktuję nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim jako pasję, dlatego ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach.
Rejestracja: Nr tel. 600 386 147
Agnieszka Horodecka
Agnieszka Horodecka
O mnie: Jestem absolwentką studiów I i II stopnia logopedii z audiologią na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz kursu Terapeuty i Diagnosty Integracji Sensorycznej w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie.
Doświadczenie: Praktyki na stanowisku terapeuty Integracji Sensorycznej w Titum - Stowarzyszeniu na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie, późniejsza praca w prywatnym gabinecie „Świadomy Rodzic” oraz realizacja gminnego projektu „Niebieskie motyle – kompleksowo naprzeciw potrzebom dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera” pozwoliły mi na zgłębienie wiedzy i przede wszystkim rozwinięcie praktycznych umiejętności w pracy z dziećmi nie tylko zdrowymi, ale także z całościowymi zaburzeniami rozwoju, niepełnosprawnymi i z niepełnosprawnością sprzężoną.
Mam na względzie stały rozwój własnej osoby i zdobytą wiedzę stale pogłębiam po to, by być na bieżąco z wprowadzanymi metodami diagnozy i terapii logopedycznej oraz Integracji Sensorycznej.
Rejestracja: Nr tel. 725 185 389
Magdalena Pasterska
Magdalena Pasterska
O mnie: Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia polska, o specjalności: logopedia i studia licencjackie na kierunku oligofrenopedagogika, specjalność wczesnoszkolna. W roku 2013 ukończyłam studia podyplomowe na kierunku neurologopedia.
Doświadczenie: Od 5 lat prowadzę terapię neurologopedyczną dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobyłam pracując na stanowisku neurologopedy i oligofrenopedagoga w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Jarosławiu i Szkole podstawowej nr 3 w Łańcucie, oraz jako wolontariusz w Przedszkolu Specjalnym nr 11 w Lublinie.

W moim zawodzie realizuję swoje pasje. Łączę pracę terapeutyczną z nieustannym odkrywaniem potencjału twórczego tkwiącego w dzieciach. Każdy, nawet najmniejszy sukces moich pacjentów dostarcza mi wiele zawodowej satysfakcji i radości, motywując mnie do działania.
Rejestracja: Nr tel. 665 449 970
Lena Hanusewicz-Chudy
Lena Hanusewicz-Chudy
O mnie: Jestem psychologiem dziecięcym oraz oligofrenopedagogiem, ukończyłam studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Swój warsztat zawodowy doskonalę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach specjalistycznych. Aktualnie odbywam roczny kurs terapii poznawczo - behawioralnej dzieci i młodzieży organizowanej przez NODN "Poza Schematami". Jestem certyfikowanym realizatorem "Szkoły Dla Rodziców i Wychowawców" rekomendowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

W swojej pracy w Centrum Medycyny Dziecięcej cenię sobie miłą, rodzinną atmosferę oraz satysfakcję z pozytywnych zmian, jakie zachodzą w moich małych pacjentach i ich rodzinach w trakcie terapii.
Doświadczenie: Posiadam 13-letnią praktykę w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi i zdrowymi w zakresie diagnozy i terapii. Doświadczenie zdobywałam pracując w Ośrodku Wczesnej Interwencji, Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, Podkarpackich Ośrodkach Przedszkolnych a także w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy wsparciu rodzin zastępczych.
Rejestracja: Nr tel. 796 649 418
Sylwia Kiper
Sylwia Kiper
O mnie: Jestem certyfikowaną terapeutką metody NDT – Bobath. Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na Wydziale Wojskowo – Lekarskim. W terapii cenię sobie indywidualne podejście do moich podopiecznych, które uwzględnia potrzeby nie tylko małych pacjentów, ale również ich rodziców czy opiekunów.

Jestem terapeutką wad stóp u dzieci – zajmuję się doborem indywidualnych wkładek termoplastycznych Formthotics.
Doświadczenie: Ukończyłam wiele kursów o tematyce pediatrycznej m.in. PNF, Trójwymiarową, manualną terapię stóp, Neurorozwojową diagnostykę i rehabilitację niemowląt i dzieci starszych, Opóźnienie rozwoju i asymetria u niemowląt i dzieci do 2 roku życia, Kinesiologytaping.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach, kursach i konferencjach naukowych, a wszystko po to, aby jak najlepiej pomóc Twojemu dziecku.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w Ośrodku Wczesnej Interwencji.
Rejestracja: Nr tel. 723 754 815
Aldona Kubusiak-Słonina
Aldona Kubusiak-Słonina
O mnie: Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia Uniwersytetu Rzeszowskiego i terapeutką Integracji Sensorycznej z kwalifikacjami pedagogicznymi.
Doświadczenie: Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w Ośrodku Wczesnej Interwencji oraz Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Jarosławiu.

Spełniam swoje marzenia mogąc pomagać małym pacjentom i ich rodzicom. Stale poszerzam swoją wiedzę, byłam uczestniczką wielu szkoleń m.in. neurorozwojowej diagnostyki i terapii niemowląt i dzieci starszych, tròjpłaszczyznowej, manualnej terapii stóp, praca z dzieckiem autystycznym, Kinesiology Taping, metoda RR W. Sherborne, metoda Dobrego Startu, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, terapii manualnej tkanek miękkich, Integracji Sensorycznej.
Rejestracja: Nr tel. 697 479 660

Masz jakieś dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z Nami przez formularz kontaktowy...
Formularz kontaktowy

694 709 180

...lub zadzwoń!